둘둘치킨 | Bir kişiye ya da diğer eleştirmenlere ve eski Scientologlara hakaret ve aşağılama – gerçekten bir barış “” dini “…
46566
post-template-default,single,single-post,postid-46566,single-format-standard,theme-stockholm,qode-social-login-1.0.2,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline-bottom,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Bir kişiye ya da diğer eleştirmenlere ve eski Scientologlara hakaret ve aşağılama – gerçekten bir barış “” dini “…

Bir kişiye ya da diğer eleştirmenlere ve eski Scientologlara hakaret ve aşağılama – gerçekten bir barış “” dini “…

Bir kişiye ya da diğer eleştirmenlere ve eski Scientologlara hakaret ve aşağılama – gerçekten bir barış “” dini “…

Kasım 2012 10:45 Yanıtı bildir

@RBoeck … Az önce sizin ve DSA’daki arkadaşlarınızın bir bloga spam gönderdiğini okudum. Bir kişiye ya da diğer eleştirmenlere ve eski Scientologlara hakaret ve aşağılama – gerçekten bir barış “” dini “…

JdMolay Sal, 6 Kasım 2012 10:15 yanıtı bildir

Scientology, son 25 yılda bir kişiyi gölgelemek için iki özel dedektife 10-12 milyon dolar ödedi, bu yüzden Seke’ye bağış yapmak gerçekten eğlenceli :-). Robin, zor kazanılan paranın nereye gittiğini biliyorsun … http: //www.tampabay.com/news/scientology/church-of-scientology-paid-two-private-investigators-millions-to-trail/1252846

RBoeck Sal, 06 Kasım 2012 09:44

@JdMolay: Belki de kendi tavsiyenizi yürekten dinlemeli ve aynısını yapmalısınız. Bu durumda arabadan inmeyi kastediyorum, medyanın hikayelerini dünya görüşünüzde gerçekler olarak kontrol edilmeden almayı bırakıyorsunuz! Scientology bir barış dinidir. Örneğin, insan hakları eğitimi ve uyuşturucu önleme için en büyük ve en etkili kampanyalara sponsorluk yapıyor!

JdMolay Sal, 06 Kasım 2012 09:54

1) Dolandırıcılık bir din DEĞİLDİR! 2) İnsan hakları? Dolandırıcılık insan haklarını ayaklar altına alıyor! Bize bağlantı kesilme politikanız hakkında bir şeyler söyleyin 3) Uyuşturucuyu önleme? NarCONon şu anda davalarla boğuşuyor çünkü size karşı birçok ölüm vakası var. Otopsisinde psikolojik ilaç Vistaril’i bulan LCon Blubbard gibi biri için önleme çok uzak değil.

JdMolay Sal, 06 Kasım 2012 09:59 raporu

4) ah kötü, kötü medya. Elbette daha iyi biliyorsunuz. Z. b. Soykırımdan sorumlu olanların Naziler değil, psikiyatristler olduğunu … (cüce lideriniz dedi!) 5) Ben iniyorum: XENU’dan, volkanlardan, bodythetanlardan … * lol *

Giriş Facebook ile bağlan JdMolay Sal, Kasım 06 .. 2012 07:44 raporu

Tarikatların (Scientology) nasıl çalıştığını öğrenebilmeniz için Tom sizin için: okumak – anlamak – çıkmak http://www.destruktiv-gruppen-erkennen.com

Rasso Sal, 06 Kasım 2012 08:56

Bunu kesinlikle okuyacak – Lord

Sal, 06 Kasım 2012 12:51

Aman tanrım! Burada neler oluyor ??? Scientology destekçileri ve rakipleri !!!! Herkes ne istediğini düşünmeli! Şahsen ben bu mezheple kesinlikle hiçbir şey yapamam ve bu bir mezhep, bir din değil, TomKat’ın bir anlaşmaya varmasını isterim. Ancak bir şey açık, tarikata sırtını dönmesi gerekiyor – nasılsa yönetiyor!

JdMolay Sal, 06. Kasım 2012 13:16 raporu

İstediğini “” saklamakla ilgili değil. Açıklama yapmak ve mezhebin yalan propagandasına son vermekle ilgili. Sayısız örnek bize acı çeken mezheplerin (Scientology gibi) nelere yol açabileceğini gösterdi. (örneğin Heavens Gate trajedisi).

Salı, 06. Kasım 2012 13:38 raporu

Tarikatı durduramazsın. Katolik, Protestan Kilisesi, İslam, vs. durduramazsınız.betboo yorumlar Her dinde / dinde trajediler var ve herkesin kendi inancını seçmesi gerektiğini görüyorum. Buna inanç özgürlüğü denir. Bu nedenle herkes, başkalarına zarar vermediği sürece ne istediğini düşünmelidir.Bazılarının iyi bulduğu şey, onlar için kötü olduğu anlamına gelmez.Eğer hoş buluyorlarsa – lütfen çok. Kim kaşınacak? Aynı fikirde olmayan başkalarından şikayet etmenin bir faydası yoktur, bu sadece onların tutumunu güçlendirir. Her şeyde olduğu gibi, ister sigorta yaptır, ister araba satın al, ister dini bir topluluğa katıl – sonradan kaba bir uyanışa sahip olmamak için kendini önceden bilgilendirmelisin.

JdMolay Sal, 06. Kasım 2012 14:02 raporu

1) à la “” kimi tırmalamalı “” kesinlikle değil. Etkilenen aileler kesinlikle şu alıntıyı yapacaklardır: –( 2) Kültleri / mezhepleri aynı potada kilise / İslam ile toplamak pek akıllıca değildir. Her ikisinin de çok pisliği var – kesinlikle, ancak mezhepler tamamen farklı bir sayı. 3) Mezhepleri işe almak, ör. B. sokaklarda, aldatma, yalanlar ve çok daha fazlasıyla. Bu senin için uygun mu?

JdMolay Sal, 06. Kasım 2012 14:23 raporu

@Gül goncası. Aşağıdakileri şaşırtıcı bulmuyor musunuz? Bu makale hakkında bir yorum yazdıktan birkaç dakika sonra, Scientology (RBoeck) zaten bir cevap yazıyor. Bu grubun yaklaşık 5.000 kurbanı, Almanca konuşulan ülkelerde 100 milyon kişiyle karşı karşıya. Burada propagandanın bu kadar hızlı yapılması tesadüf mü? HAYIR, Scientology’nin bu tür şeyler için kendi bölümü var …

Sal. 6 Kasım 2012 15:18

Üzgünüm, gerçekten umrumda değil. Bu karşı ifadeyi nerede bulacağımı bilmiyorum ve hangi dine / mezhebe mensup olduğunuz hala size bağlı. Kimse katılmak zorunda değil. Eğer ilgilenirseniz, hızlı bir şekilde parmağınızın etrafına sarıldığınızı hayal edebiliyorum. Ancak önceden açıklığa kavuşmazlarsa insanların şikayet etmesine gerek yoktur. Diğer tüm saçmalıklar için önceden daha fazlasını bulmaya çalışın. Mezhepleri kilise vb. İle karşılaştırmanın akıllıca olup olmadığı da umurumda değil. En azından ben yapıyorum. İslam’dan (namus cinayetleri, intihar bombacıları vb.) Ve daha önceki zamanlarda Kilise’den (Engizisyon, vb.) Herhangi bir mezhepten daha çok korkuyorum. Beni hiç çizmiyorlar. Kilise bugün hala talan ediyor ve en büyük servete sahip. Ayrıca Yehova’nın Şahitleri, Scientology, Mormonlar gibi beyin yıkamayı özlüyorlar … Liste sonsuzdur.

Giriş Yap Facebook ile Bağlan Sayfa 1/1  

Herkes Katie Holmes ve Tom Cruise’dan boşanmaktan bahsediyor. Onlar sadece mezhebin ünlü üyeleri değil, aynı zamanda çok sayıda başka yıldız da tartışmalı örgütün destekçileridir.

Aktris Kirstie Alley bir Metodist olarak büyüdü, ancak yıllardır açık bir Scientolog’du. Organizasyonun uyuşturucu bağımlılığından kurtulmasına yardım ettiği söyleniyor. 2007 yılında Scientology’de ulaşılabilecek en yüksek ikinci seviye olan “Ameliyathane Seviye 7” ye ulaştı. Toplamda Kirstie Alley, Florida’da bir kilise inşası da dahil olmak üzere tarikata birkaç milyon dolar bağışta bulundu. Ayrıca Kirstie Alley’in “Bak Kim Konuşuyor” serisindeki film ortağı John Travolta ve eşi Kelly Preston Scientology üyeleridir.

Efsanevi Elvis’in dul eşi Priscilla Presley, tartışmalı organizasyonun yanı sıra kızı Lisa Marie Presley’nin de üyesi. Kısa süre önce Michael Jackson’ın eski karısının Scientology’den ayrıldığına dair söylentiler ortaya çıksa da, annesi ateşli bir destekçi olarak kabul edilir. Aktris, organizasyon için halka açık olarak görünür ve psikiyatriye karşı kampanya yürüten CCHR grubunun sözcüsüdür.

Oyuncu Erika Christensen, bir Scientolog olarak yetiştirildi. Ailesi onu evde öğretti ve onu küçük yaşlardan itibaren tarikatın öğretilerine yaklaştırdı. Neo-Mama Peaches Geldof ise sadece 2009 yılında Scientology’ye katıldı. Ayrıca Leah Remini (“” Kraliçelerin Kralı “”), Jenna Elfman (“” Dharma) gibi çok sayıda dizi yıldızı Greg “”), Sofia Milos (“” CSI Miami “”), Danny Masterson (“” The Roaring Yetenties “”), kardeşi Christopher Masterson (“” Ortadaki Malcolm “”) veya Jason Lee (“” My Name is Earl “”) tarikatın pençesindedir.

Oyuncu ve şarkıcı Juliette Lewis de tarikata aittir. Geçtiğimiz günlerde model Agyness Deyn ile evlenen Giovanni Ribisi de açık üyedir. Erika Christensen gibi o da ailesi tarafından bir Scientolog olarak yetiştirildi. Tarikatın önde gelen üyelerinden biri, Giovanni’nin aynı zamanda oyuncu olarak da çalışan ikiz kız kardeşi Marissa Ribisi ile evli olan şarkıcı Beck.

Tom Cruise’un ilk eşi Mimi Rogers aynı zamanda Scientology üyesidir. Onu tarikatla tanıştıran da oydu. Aktris Anne Archer ise örgütün üst düzey bir üyesidir ve 1975’ten beri öyledir. Oğlu Tommy Davis, Los Angeles’taki Scientology Celebrity Center’ın direktörüdür.

Jennifer Lopez ve evli çift Will Smith ve Jada Pinkett-Smith’in de Scientology’ye belirli bir yakınlıkları olduğu söyleniyor. Ancak üçlü düzenli aralıklarla reddediyor.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

7 Temmuz Cmt. 2012 09:00 rapor yanıtı

Harika, bu istatistiksel çalışmalar için yeterli.Haberi okuduğunuzda, ABD yıldızlarının hepsinin devasa uyuşturucu ve alkol sorunları olduğunu düşünüyorsunuz. Öyle ki ortalama yaşam süresine bile yansıyor, son 10 yılda uyuşturucu, alkol, uyuşturucu bağımlılığından kaç yıldız öldü? Bu nedenle, tüm önde gelen Scientologlar ve diğer oyuncular hakkında böyle bir istatistik yapmak ilginç olurdu. Sosyoloji için ilginç bir tez konusu olur.

Sayfa 1/1  

Katie Holmes’dan boşandıktan sonra Tom Cruise’un aralarında Olga Kurylenko, Lea Seydoux, Cameron Diaz ve Yolanda Pecoraro’nun da bulunduğu çok sayıda ilişkisi oldu. Gerçekten şimdiye kadar pek fazla söylenti yoktu, ama şimdi Hollywood yıldızı ile gerçekten kıvılcım çıkmış gibi görünüyor. Geçenlerde bir partide Malin Akerman’ın kız kardeşi Jennifer ile flört ederken görüldü. Sarışın nihayet eski karısı Katie’yi yenmesine izin verecek mi?

Tom Cruise, Malin Akerman ile birlikte yaptığı “Rock of Ages” filminde, şimdi gerçek hayatta eşit derecede güzel olan kız kardeşi Jennifer’a güldü. Stockholm’deki son filmi “Jack Reacher” ın galasından sonraki partide Hollywood yıldızı, eski film ortağı tarafından kendisine tanıtılan sarışınla şiddetli bir şekilde flört etti. Bir görgü tanığının İngiliz “Sun” a bildirdiği gibi, ikisi zekice konuştu. “” Çok tanıdık geliyorlardı ve bütün akşam birlikteydiler. Sonra aniden ayrıldılar … “”, yani içeriden biri.

İsveç galasından sonra Tom Cruise tanıtım çalışmalarını yapmak için New York’a dönerken, Jennifer Akerman Londra’ya gitti. Noel civarında başka bir buluşma oldukça olası görünüyor çünkü Jennifer, Los Angeles’taki ünlü flört partneri gibi yaşıyor. Tom, festivali Şükran Günü gibi eski eşi Katie Holmes ve kızı Suri ile birlikte geçirecek. Aile önce gelir.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

Oturum aç Facebook ile bağlan RBoeck 21 Aralık 2012 Cum, 06:08 yanıtı bildir

“” Olası eleştirmenleri “” vb. Önlemek için: Hayır, Scientology üyeleri için ortak aramıyor. Bunu kendi başlarına ve dışarıdan yardım almadan oldukça iyi yapabilirler! 😉 Bütün bu saçmalık. Bütün konu hakkında bir kelimeye hala inanan insanlar nasıl olabilir anlamıyorum …?!

Sayfa 1/1  

Katie Holmes boşanma davası açtı, o ve Tom Cruise New York’ta boşandı. Ünlülerin evliliği neredeyse hiç bu kadar çabuk bitmedi.

ABD dergisi “People” ‘ın bildirdiğine göre, bir New York yargıcı Pazartesi günü nihai boşanma belgelerini imzaladı. Çiftin arkadaşları dergiye anlattı. Dosyadan sadece yedi hafta sonra boşanma – Katie Haziran’da öyle yaptı – tartışmalı bir Hollywood rekoru.Birçok ünlü çiftin boşanması yıllar alır.

Katie Holmes Suri’nin velayetini elinde tutuyor ve Tom Cruise ziyaret haklarını uzattı. En azından şu anda, eski çift, kızlarının iyiliği için barış içinde olmak ve bir araya gelmek istiyor.

Altı yaşındaki Suri yakında okula başlayacak. Katie Holmes ve Tom Cruise, New York’un Chelsea’deki özel okulu Avenues’te ilk günlerinde orada olmak istiyor.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

Giriş Facebook ile Bağlan mitleser Çarşamba, 22 Ağustos 2012 16:54 yanıtı bildir

çok iyi! şimdi o küçük karmaşık yığından kurtuldu, zamanı gelmişti !!!!!!

JdMolay Çar, 22 Ağu 2012 10:10

Scientology tarikatını korumak için her şey. İnsanları ve aileleri yok eder, onları sömürür ve onları maddi olarak sağmak için gerçek dünyadan tamamen izole eder. http://www.wilfriedhandl.com/blog/http: //www.villagevoice.com/authors/tony-ortega/http : //www.xenu.net/

22 Ağustos 2012 Çar 10:53

Re: Scientology tarikatını korumak için her şey. Hepimiz Scientology’nin tamamen kabul edilemez olduğunu biliyoruz. Ancak bununla gerçekten ciddi bir sorunun olması gerekir. Yaptığınız her yorum tamamen bu çılgın mezhep hakkında. Siz de üye oldunuz mu?

JdMolay Çar, 22 Ağu 2012 11:59

Re: Scientology tarikatını korumak için her şey. BEN? Hayır! – Ama bir tanıdık çok derinlerde. Yıkılmış bir aile, kişisel iflas, her ne pahasına olursa olsun mezhebi korumak için yalanlar, bağımsız düşünememek … Aydınlanma her zaman önemlidir! … ciddi bir sorun olarak tanımlasanız bile 🙂

JdMolay Çar, 22 Ağu 2012 14:14

Re: Scientology tarikatını korumak için her şey. http://www.jewishpress.com/news/breaking-news/victim-of-scientology-recites-his-plight-as-churchs-new-tel-aviv-center-is-inaugurated/2012/08/21/

22 Ağustos 2012 Çar, 14:33

Re: Scientology tarikatını korumak için her şey. Bir şeye inanan insanların çok daha kolay bir hayatı olduğu söyleniyor. Bu, özellikle tüm dini kurumları ifade eder veya

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: