둘둘치킨 | 5, 2018 (HealthDay News) – nowy test może przynieść wyniki w ciągu pół godziny, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy
45980
post-template-default,single,single-post,postid-45980,single-format-standard,theme-stockholm,qode-social-login-1.0.2,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline-bottom,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

5, 2018 (HealthDay News) – nowy test może przynieść wyniki w ciągu pół godziny, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy

5, 2018 (HealthDay News) – nowy test może przynieść wyniki w ciągu pół godziny, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy

5, 2018 (HealthDay News) – nowy test może przynieść wyniki w ciągu pół godziny, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy

Liczba tych przypadków wzrosła o 40% od 2017 roku, podało CDC, a 94 dzieci zmarło z powodu tej choroby w 2018 roku.

„Jest to tragiczna konsekwencja epidemii chorób przenoszonych drogą płciową” – stwierdził Torrone. „Tym ofiarom śmiertelnym można całkowicie zapobiec”.

Noworodki chorują na kiłę, jeśli ich matki są nieleczone i zakażone. CDC poradziło, ponieważ kiłę można wyleczyć, dlatego niezwykle ważne jest, aby kobiety poddały się badaniu przesiewowemu pod kątem zakażenia podczas pierwszej wizyty prenatalnej. Panie z większym ryzykiem powinny być ponownie testowane w dystrybucji, a także w dystrybucji.

Niewystarczająca opieka prenatalna jest prawdopodobnie jednym z elementów powodujących wzrost zachorowań na kiłę noworodków, w oparciu o Torrone. Jednak problem zaczyna się wcześnie rano, a młode kobiety w USA chorują na kiłę w tempie, które jest coraz wyższe w ciągu ostatnich kilku lat.

Liczba tych przypadków wzrosła o 36% między 2017 a 2018 rokiem.

„Kiła noworodków rośnie w niezwykle szybkim tempie” – stwierdził Torrone – „i jest to równoznaczne ze wzrostem liczby kobiet w wieku rozrodczym”.

Każdego roku CDC ogłasza wyniki swojej choroby przenoszonej drogą płciową, czyli nadzoru krajowego. A także przez ostatnie 5 lat wnioski były już takie same: Po wielu latach spadku, prawdopodobnie najczęściej zgłaszane choroby przenoszone drogą płciową w USA – chlamydie, rzeżączka i kiła – wracają do normy.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 5 grudnia 2018 r. (HealthDay News) – test, który jest nowy, może przynieść wyniki w ciągu pół godziny, prawdopodobnie przyspieszając rozpoczęcie terapii – twierdzą naukowcy.

Szybki test na chorobę przenoszoną drogą płciową oznacza, że ​​klienci mogą natychmiast rozpocząć terapię, zamiast patrzeć na wizytę kontrolną. Według naukowców z Johns Hopkins University w Baltimore może to ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji.

Detektywi odkryli, że badanie nazwane „testem w punkcie opieki” zapewnia dokładne wyniki 93% razy dla wyniku, który jest pozytywny 99% razy dla wyniku negatywnego. Badania zostały sfinansowane przez ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych (NIBIB).

„Testy w miejscu opieki nad pacjentem robią postępy, które są niezwykle bolesne i wrażliwe, szczególnie i łatwe do zobaczenia w krótkim czasie opóźnienia” – stwierdziła Tiffani Bailey Lash podczas prezentacji wiadomości przez instytut. Ta kobieta jest menadżerem programów NIBIB w zakresie technologii w punktach opieki.

Dowiedz się, liderka programu, Charlotte Gaydos, stwierdziła, że ​​celem technologii w punkcie opieki byłoby dostarczanie wyników, które szybko dają pacjentom większy wybór.reprostal meta black

„Ktoś będzie mógł wybrać, czy utworzy ośrodek, pójdzie do apteki, czy też będzie wymagał testu w domu na diagnozę chorób przenoszonych drogą płciową. To podstawa, aby zachęcić osoby do poddania się badaniom” – stwierdził Gaydos, nauczyciel warunki zakaźne.

Osoby z chorobami przenoszonymi drogą płciową często nie mają objawów, które są oczywiste, co oznacza, że ​​mogą nieświadomie rozprowadzać choroby. Obecnie klienci czekają od dwóch do tygodni lub dwóch na wyniki testów STD, a ci, którzy zostali przetestowani, mają w rzeczywistości niskie ceny powrotu, aby uzyskać wyniki i terapię.

Mogą powstać kobiety z nieleczoną chlamydią. U mężczyzn nieleczona chlamydia może powodować choroby cewki moczowej i problemy, takie jak rozdęte i tkliwe jądra.

Grupa Johnsa Hopkinsa współpracuje przy badaniu klinicznym, które może doprowadzić do zatwierdzenia testu na obecność chlamydii i w punkcie opieki w USA.

Wymóg jest pilny, stwierdzili naukowcy. Urzędnicy ds. Zdrowia rządu federalnego odnotowali dziesięcioprocentowy wzrost zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową w latach 2016-2017.

Raport znalazł się w numerze czasopisma Choroby przenoszone drogą płciową listopad.

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: Ogólnokrajowy Instytut Obrazowania Biomedycznego i Bioinżynierii Stanów Zjednoczonych, publikacja wiadomości, 30 listopada 2018 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 19 października 2016 r. (HealthDay News) – W 2015 r. Liczba przypadków chorób przenoszonych drogą płciową osiągnęła rekordowy poziom w USA, poinformowali urzędnicy federalni w środę.

Raport wyszczególnił, że było ponad 1,5 miliona przypadków, prawie 400 000 i prawie 24 000 przypadków wtórnych i pierwotnych (PS), prawdopodobnie najbardziej zakaźnych faz infekcji.

W raporcie ujawniono, że największy wzrost odnotowanych przypadków między 2014 a 2015 r. Dotyczy kiły PS (19%), której towarzyszyła rzeżączka (13%) i chlamydia (6%).

Wyniki zostały opublikowane w corocznym raporcie z nadzoru seksualnego wydany przez amerykańskie Centers for Infection Control and Prevention (CDC).

Te wyniki wskazują na konieczność wzmożonych wysiłków na rzecz zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, w szczególności w przypadku największego rodzaju ryzyka, stwierdzili urzędnicy.

„Osiągnęliśmy teraz decydujący moment dla kraju”, powiedział dr Jonathan Mermin, kierownik ogólnokrajowego Centrum Zapobiegania HIV /, Wirusom, Chorobom przenoszonym drogą płciową i Gruźlicy w CDC, w informacjach agencji.

„Ceny chorób przenoszonych drogą płciową rosną, a kilka krajowych systemów zapobiegania rzeczywiście uległo erozji. Powinniśmy zmobilizować, zrekonstruować i rozszerzyć rozwiązania – albo narody i obciążenie gospodarcze będą się stale rozwijać” – ostrzegł Mermin.

W ciągu ostatnich kilku lat ponad pięćdziesiąt procent stanów i chorób przenoszonych drogą płciową, czyli lokalnych, doświadczyło cięć w swoich planach wydatków. Cięcia te doprowadziły do ​​zamknięcia ponad 20 klinik chorób przenoszonych drogą płciową oddziału odnowy biologicznej w jednym tylko jednym, jak odnotowano w raporcie. Mniej klinik sugeruje, że mężczyźni i kobiety korzystali z leczenia i testów przenoszonych drogą płciową.

Chlamydia, rzeżączka i kiła są uleczalne, a dostęp do powszechnych testów i terapii zmniejszyłby ich rozprzestrzenianie się, stwierdził CDC.

Większość przypadków chorób przenoszonych drogą płciową pozostaje nieodkrytych i nieleczonych, co naraża osoby na poważne i trwałe zagrożenie dla zdrowia, takie jak na przykład chroniczny dyskomfort i zwiększone zagrożenie. Ponadto, jak wynika z raportu, choroby przenoszone drogą płciową kosztują amerykański system opieki zdrowotnej prawie 16 miliardów dolarów rocznie.

młodzi dorośli w wieku od 15 do 24 lat oraz homoseksualni i biseksualni mężczyźni są narażeni na największe ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową i nadal obserwuje się wzrost kiły wśród noworodków, stwierdza raport.yourpillstore.com

„Skutki zdrowotne kiły -, porodu martwego dziecka, ślepoty lub – mogą być katastrofalne” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik Wydziału Prewencji Chorób Chorobowych Choroby przenoszonej drogą płciową.

„Odrodzenie się wrodzonej kiły, a także nasilający się wpływ wśród homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn sprawia, że ​​jest jasne, że wielu Amerykanów nie otrzymuje potrzebnych im środków zapobiegawczych. Każda dziewczyna powinna zostać przebadana na kiłę i być aktywna homoseksualiści i biseksualiści są badani na kiłę przynajmniej raz w roku ”- stwierdził Bolan.

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 19 października 2016 r. Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Roberta Preidta HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 września 2019 r. (HealthDay News) – Kobiety, które golą się lub woskują loki łonowe, prawie na pewno nie dostaną lub, na podstawie badań, które są nowymi wyzwaniami, badania sugerujące, że domniemane ekstremalne uwodzenie zwiększa zagrożenie .

W badaniu wzięło udział 214 kobiet, które odwiedziły lokalizację na terenie kampusu Ohio State University (OSU) w celu przeprowadzenia testów na choroby przenoszone drogą płciową.

Panie wypełniły ankietę dotyczącą ich intymności i zachowań pielęgnacyjnych. Prawie wszyscy (98%) stwierdziły, że wykonali pewne czynności pielęgnacyjne, a od 18% do 54% stanowili skrajni ratownicy, co oznacza, że ​​wyeliminowali wszystkie loki łonowe co najmniej regularnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub co najmniej sześć razy w ciągu ostatnich 12 miesięcy. miesiąc, który już minął.

Około 10% uzyskało wynik pozytywny na chorobę przenoszoną drogą płciową, ale wyraźnie nie było związku między ekstremalną pielęgnacją, dlatego ryzyko chlamydii lub rzeżączki, na podstawie badań naukowych opublikowanych 4 września w dzienniku PLOS One.

Ten opierał się na potwierdzonych laboratoryjnie diagnozach chorób przenoszonych drogą płciową, jak zauważyli naukowcy z OSU, w przeciwieństwie do innych badań.

„We wcześniejszych badaniach pytano osoby, czy kiedykolwiek cierpiały na chorobę przenoszoną drogą intymną, ale nie ustalono, czy zachorowały na nią w czasie trwania badania. To utrudnia powiązanie aktualnego uwodzenia z chorobami przenoszonymi drogą płciową” – stwierdził główny pisarz Jamie Luster w nowościach uczelnianych. Luster jest tak naprawdę absolwentem, który był byłym pracownikiem wellness w miejscach publicznych w Ohio State.

Badanie to dodatkowo uwzględniło wszelkie inne aspekty związane z zagrożeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym częstotliwość, czyli zarobki seksualne, konkurencję i wiek – zauważa Maria Gallo, łącząca nauczyciel epidemiologii i doradcę Lustera w badaniach.

„Szczególnie niepokojący jest fakt, że poprzednia praca nie dostosowywała się do intymnych regularności. Być może kobiety, które miały więcej stosunków z innymi osobami – i w konsekwencji prawie na pewno zapadały na infekcje – prawie na pewno zamierzały być uwodzicielskim ”- stwierdził Gallo podczas premiery wiadomości.

Wybór badania nie był szokiem, ponieważ nie ma wyraźnego powodu, dla którego biologicznie autentycznie wierzymy, że golenie lub woskowanie włosów łonowych zwiększy ryzyko wystąpienia chlamydii lub rzeżączki, powiedział Luster, który jest obecnie badaczem na University of Michigan w Ann Arbor.

Każdego roku wiele nastolatków i młodych dorosłych, według amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention (CDC), ma około 2,86 miliona nowych przypadków chlamydii i 820 000 rzeżączek w Stanach Zjednoczonych.

CDC zaleca osobom aktywnym seksualnie pozostawanie w długotrwałych, wzajemnie monogamicznych związkach z partnerem wolnym od chorób przenoszonych drogą płciową oraz konsekwentne i prawidłowe stosowanie lateksu w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: Ohio State University, wprowadzenie wiadomości, 4 września 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

WTOREK, 28 sierpnia 2018 r. (HealthDay News) – Ameryka przeżywa „gwałtowny i trwały” wzrost liczby nowych programów.

Przypadki kiły i wszystkie wzrosły w 2017 r., Co oznacza, że ​​jest to czwarty rok, w którym infekcje zaczęły się rozwijać.

„Stany Zjednoczone nadal mają naprawdę najwyższe ceny na uprzemysłowionym świecie” – stwierdził David Harvey, dyrektor wykonawczy National Coalition of STD Directors. „Nasza firma znajduje się w środku standardu, czyli absolutnego kryzysu publicznego w tym kraju. Jest to kryzys, który generuje się od dawna”.

Narastają problemy, że rzeżączka może szybko uodpornić się na jakikolwiek lub wszystkie antybiotyki, które są obecnie urzędnikami w amerykańskich Centrach Kontroli Zakażeń.

Znacznie ponad 4 procent przypadków rzeżączki jest obecnie opornych na azytromycynę (), 1 z 2 antybiotyków stosowanych obecnie do wyleczenia infekcji bakteryjnej stanów CDC. To wzrost z 1 procent w 2013 roku.

„Wybór zwiększa złożoność terapii rzeżączki” – stwierdziła dr Gail Bolan, kierownik Wydziału Prewencji chorób przenoszonych drogą płciową w CDC. „Nasz kraj musi to zorganizować na dłuższą metę. Nasz kraj pilnie potrzebuje dodatkowego leczenia rzeżączki”.

Z dokumentów CDC wynika, że ​​w 2017 roku:

  • Liczba przypadków rzeżączki wzrosła o 67 procent, z 333 004 do 555 608 rozpoznań. Infekcje wśród mężczyzn prawie się podwoiły, a liczba przypadków wśród kobiet wzrosła w trzecim roku z rzędu.
  • diagnozy wzrosły o 76 procent, z 17 375 do 30 664 przypadków. Prawie 7 na 10 infekcji miało miejsce wśród mężczyzn biseksualnych lub homoseksualnych.
  • Chlamydia pozostała prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnioną chorobą przenoszoną drogą płciową, u której zdiagnozowano ponad 1,7 miliona przypadków, w porównaniu z około 1,6 miliona w całym roku wcześniej. Około 45 procent przypadków dotyczyło kobiet w wieku od 15 do 24 lat.

„Po dziesięcioleciach zmniejszania się chorób przenoszonych drogą płciową, w ciągu ostatnich kilku lat cofaliśmy się, które się zmniejszają” – stwierdził Bolan.

Te choroby przenoszone drogą płciową można leczyć antybiotykami, ale wiele przypadków pozostaje nieleczonych i niezdiagnozowanych, na podstawie CDC.

CDC zauważyło, że jeśli nie są leczone, choroby te mogą wpływać na zdolność pary do zajścia w ciążę, powodować ciążę pozamaciczną i poród martwego dziecka, sprzyjać przewlekłemu bólowi miednicy lub brzucha i zwiększać ryzyko zarażenia się lub przeniesienia wirusa HIV.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

WTOREK, 26 września 2017 r. (HealthDay News) – zupełnie nowe przypadki w USA osiągnęły szczyt wszechczasów 2016 r., Poinformowali we wtorek federalni urzędnicy ds. Zdrowia.

Było 1,6 miliona przypadków, 470 000 przypadków i 28 000 stwierdzonych 12 miesięcy, amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom ogłosiły w swoim raporcie, który jest publikowany co roku.

Dlatego warunki ulegają poprawie w wielu różnych zespołach, w tym kobiet, niemowląt, osób homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.

„Wzrosty są wyraźnym ostrzeżeniem przed narastającym zagrożeniem” – stwierdził dr Jonathan Mermin, kierownik ogólnokrajowego Centrum zapobiegania chorobom wirusowym, chorób przenoszonych drogą płciową i gruźlicy w CDC.

„Choroby przenoszone drogą płciową są wrogiem, którego liczba stale rośnie i przewyższa naszą zdolność reagowania” – stwierdził podczas premiery wiadomości agencji.

Kobiety biorą pod uwagę prawie 1/2 wszystkich zdiagnozowanych chlamydii, ale kiła i rzeżączka mają coraz większy wpływ na zupełnie nowe grupy osób.

W latach 2015-2016 wskaźniki kiły wzrosły o prawie 18 procent. Wiele przypadków miało miejsce wśród mężczyzn, zwłaszcza gejów i osób biseksualnych. Jak wynika z raportu, 1/2 mężczyzn w tych dwóch zespołach dodatkowo miała HIV.

Jednak wskaźniki kiły wzrosły o 36% wśród kobiet i 28% wśród noworodków między 2015 a 2016 rokiem. CDC podało, że w 2016 r. Było ponad 600 przypadków zakażenia kiłą noworodków, co spowodowało ponad 40 zgonów i poważne komplikacje zdrowotne.

„Każde dziecko stworzone z syfilisem reprezentuje systemy, które są tragiczne” – stwierdziła Gail Bolan, kierownik Wydziału Zapobiegania Chorobom przenoszonym drogą płciową CDC. „Wszystko, czego potrzeba, to naprawdę łatwe przenoszenie chorób przenoszonych drogą płciową, upewnij się, że leczenie antybiotykami pozwala uniknąć tego ogromnego bólu serca, a pomoc gwarantuje zdrowy i zrównoważony początek następnego pokolenia Amerykanów”.

Wskaźniki rzeżączki wzrosły zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w 2016 r., Jednak największy wzrost (22%) dotyczył mężczyzn, a wiele zupełnie nowych przypadków rzeżączki dotyczyło mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych. Raport dodatkowo zwrócił uwagę na rosnące ryzyko przeciwstawienia się lekom pozostałej, czyli ostatniej terapii rzeżączki.

CDC powiedział, aby powstrzymać wzrost stawek STD

  • Stan i zdrowie lokalne muszą ponownie skoncentrować się na zapobieganiu i radzeniu sobie z tymi schorzeniami.
  • Lekarze muszą sprawić, że testy i terapia chorób przenoszonych drogą płciową będą standardem opieki, szczególnie w przypadku kobiet w ciąży oraz homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn.
  • ludzie muszą swobodnie rozmawiać o chorobach przenoszonych drogą płciową, regularnie poddawać się testom i minimalizować niebezpieczeństwo po prostu używając prezerwatyw lub będąc monogamicznymi.

Antybiotyki mogą wyleczyć wszystkie trzy schorzenia. Jednak nieodkryte i nieleczone choroby przenoszone drogą płciową mogą skutkować poważnymi chorobami, takimi jak bezpłodność, śmiertelna ciąża pozamaciczna, poród martwy i zwiększone ryzyko zachorowania na HIV, na podstawie danych CDC.

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom, publikacja wiadomości, 26 września 2017 Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Robert Preidt

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 czerwca 2017 r. (HealthDay News) – nowością badania są zarazki narządów płciowych, które mogą wpływać na przenoszone drogą płciową i wirus-2, prawdopodobnie pomagając chronić kobiety przed wszystkimi tymi infekcjami.

„Osobnik ma kilka typów drobnoustrojów żyjących w społecznościach zwanych mikrobiomem; są one niezbędne dla zdrowia kobiety” – stwierdził główny autor, Amerson. W rzeczywistości jest studentką, która jest doktorantką wydziału medycznego Uniwersytetu Teksasu w Galveston.

Naukowcy przeprowadzili szereg eksperymentów laboratoryjnych, aby zaobserwować, jak różne środowiska bakteryjne, jak dobrze wirusy przetrwały i namnażały się. Grupa Amersona wykorzystywała przeszczepiony mikrobiom pochwowy od zdrowszych dawców.

Kraje o wzroście Lactobacillus zarazki uznano za większe środowisko, które jest zdrowe. Lactobacillus opiera się zwykle na mieszance zarazków w zdrowej i zrównoważonej formie, wyjaśniają naukowcy.

Odkryli, że wirus opryszczki-2 jest bardziej pospolity w krajach, które zawierają mniej Lactobacillus. Naukowcy odkryli wyniki, które są zmieszane z wirusem Zika, a ponadto stwierdzili, że sugeruje to bardziej szczegółowe typy zarazków mogą wpływać na replikację Zika. Dalsze badania są niezbędne, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje drobnoustrojów wpływają na Zika, stwierdzili detektywi.

„W konfrontacji z wirusami, takimi jak te, za które są odpowiedzialne, te bakterie pochwowe ograniczają chorobę lub mogą jej zapobiegać, zmieniając frazę genów w komórkach narządów płciowych” – oświadczył Amerson w informacji prasowej opublikowanej przez Towarzystwo Mikrobiologiczne Stanów Zjednoczonych.

Odkrycia zostały zaprezentowane tydzień, który jest ostatnią doroczną konferencją Towarzystwa Mikrobiologicznego Stanów Zjednoczonych w Nowym Orleanie. Badania prezentowane na konferencjach są zwykle traktowane jako wstępne, dopóki nie zostaną opublikowane w recenzowanym czasopiśmie.

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWA: Amerykańskie Towarzystwo Mikrobiologiczne, wprowadzenie wiadomości, 2017 Copyright © 2013-2018 HealthDay czerwiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Steven Reinberg

HealthDay Reporter

WTOREK, 25 września 2018 r. (HealthDay News) – liczba doświadczanych noworodków prawie się potroiła w ciągu ostatnich kilku lat, poinformowali we wtorek amerykańscy urzędnicy ds. Zdrowia.

Instancje podskoczyły z 362 w 2013 r. Do 918 w 2017 r. – liczba ta jest najwyższa od dwudziestu lat. Przypadki zaobserwowano w 37 stanach, głównie w zachodnich i południowych.

„Odnotowaliśmy wzrost liczby przypadków kiły wśród kobiet w wieku rozrodczym i nie jest zaskakujące, że obserwujemy wzrost wśród kobiet” – stwierdziła główna badaczka dr Gail Bolan, kierownik Wydziału Prewencji w Ośrodkach Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom w USA .

Dodała, że ​​nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, dlaczego ten wzrost ma miejsce. Kiła jest zdecydowanie związana z ubóstwem, więzieniem i bezdomnością, stwierdził Bolan.

Zauważyła ponadto, że tam, gdzie w rzeczywistości nie ma zaufania do systemu percepcyjnego, kiła nasila się.

„To właśnie te czynniki są społeczno-ekonomiczne, gdzie w rzeczywistości materiał naszej kultury jest naprawdę strzępiony, a także panie, które doświadczają dzieci z kiłą, są w rzeczywistości z boku” – stwierdził Bolan.

Wzrost liczby dzieci ze wszystkimi infekcjami jest echem wzrostu liczby przypadków kiły wśród kobiet w wieku rozrodczym, stwierdza agencja. Raport odkrył, że syfilis przewyższa wzrost innych członków narodu narodowego. Odkrycia zostały wysłane 25 września do CDC standardowy raport z nadzoru.

Niemal wszystkie kobiety, które rodzą niemowlęta zakażone kiłą, nie otrzymały opieki, jaką jest prenatalny Bolan. To, co stanowi prawo, wymaga, aby większość kobiet była badana na kiłę na pierwszym egzaminie prenatalnym, wyjaśniła.

Bolan dodatkowo stwierdził, że kobiety z wysokim ryzykiem kiły powinny być ponownie przebadane w trzecim trymestrze. Kiedy infekcja zostanie wykryta wcześnie, prosty zastrzyk może wyleczyć zarówno matkę, jak i płód – stwierdziła.

Nieleczona kobieta, która jest zarażona, ma 80 procent możliwości przeniesienia choroby na swoje dziecko, stwierdza CDC. Kiedy na świat przychodzi młody syn lub córka z syfilisem, może on zostać uleczony, jednak zagrożenie uszkodzenia narządów, które może prowadzić do głuchoty i opóźnionego rozwoju, już istnieje – stwierdził Bolan.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 12 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – walka z chlamydią wydaje się bezpieczna i prawdopodobnie skuteczna, próba jest wczesna.

Badania I etapu obejmowały 35. Osoby, które otrzymały zastrzyki z dwóch możliwych do rozwinięcia się zarazków, jednak wymagane jest pełne, znacznie więcej testów, zanim szczepionka zostanie przygotowana dla ludzi, w tym naukowcy.

„Szczepionka, która jest skuteczna przeciwko chlamydii, może mieć ogromne ogólne ubezpieczenie zdrowotne i skutki finansowe” – stwierdził główny badacz Frank Follmann. Jest menadżerem immunologii zakaźnej infekcji podczas Center for Vaccine analysis w Statens Serum Institute w Kopenhadze w Danii.

„To będzie obiecujący krok, który będzie pierwszą drogą do stworzenia szczepionki” – stwierdził. „Szczepionka [wirusowi brodawczaka ludzkiego] pokazuje nam, jak skuteczne może być szczepienie przeciwko infekcji przenoszonej drogą płciową. Dążymy do tego, aby zrobić dokładnie to samo z chlamydiami i, w perspektywie długiej, połączyć obie szczepionki”.

Wyniki badań naukowych są zachęcające i przygotowywane są większe badania – stwierdził Follmann. „Celem jest szczepienie dziewcząt [i być może chłopców], wyjaśnił, zanim staną się one aktywne seksualnie.

Jeden specjalista stwierdził, że odkrycia ujawniają przysięgę.

„Stworzenie szczepionki przeciwko chlamydii jest wyzwaniem” – powiedział Fred Wyand, rzecznik Stowarzyszenia Zdrowia Seksualnego Stanów Zjednoczonych. „Badania dają powód do nadziei, że szczepienie, które kiedyś zapobiegnie chlamydii, będzie możliwe, ale cel ten opiera się na perspektywie długoterminowej”.

Na razie, w tym Wyand, „ważne jest, aby pamiętać, że chlamydia jest bez wysiłku identyfikowana, leczona i leczona. Z tego powodu tak ważne jest, aby spróbować, a specjaliści, tacy jak CDC, zalecają chlamydię, która jest coroczna dla wielu osób aktywnych intymnie. kobiety w wieku do 25 lat ”.

W próbie szczepień kobiety zostały losowo przydzielone do jednej z dwóch różnych szczepionek lub placebo.

Większość kobiet, które otrzymały szczepionkę, produkowało przeciwciała przeciwko chlamydii, ale wśród szczepionek, zwanych CTH522: CAF01, produkowała prawie sześć razy więcej przeciwciał w porównaniu z innymi szczepionkami, jak odkryli detektywi.

To jest formuła, według której naukowcy powinni postępować. Naukowcy zauważyli na podstawie tych wyników, jednak nie ma pewności, że szczepionka ochroni kogoś przed chlamydią lub czy ochrona będzie trwała przez długi czas.

15 maja 2018 r. – Kalifornia odnotowała znacznie ponad 300 000 przypadków w 2017 r., Co stanowi 45-procentowy wzrost w porównaniu z pięcioma latami wcześniej.

Departament Zdrowia Publicznego Ca (CDPH) powiedział, że ceny były najwyższe wśród kobiet, podczas gdy mężczyźni stanowili kilka przypadków plus.

Lub nawet leczona chlamydia i rzeżączka mogą, długotrwałe i ciąża, która jest ektopowa, gdy płód wyrasta poza macicą. Kiła może spowodować utratę wzroku, utratę słuchu i problemy neurologiczne.

W raporcie odnotowano 30 martwych urodzeń spowodowanych kiłą, a liczba ta jest najwyższa od ponad dwóch dekad.

„Zrozumieliśmy, jak dokładnie opanować kiłę, ponieważ wczesne lata dwudzieste XX wieku. Widząc, jak powraca, taki jak ten, naprawdę wskazuje na niepowodzenie w zdrowiu, jakim jest publiczny internet” – mówi dr Jeffery Klausner, nauczyciel leków University of Ca, la, powiedział Associated Press.

Klausner wskazał na wasze kraje Kubę, Tajlandię i Białoruś, które praktycznie wyeliminowały przypadki kiły wśród niemowląt, poinformował AP.

„Chorobom przenoszonym drogą płciową można zapobiegać poprzez regularne używanie prezerwatyw, a kilka chorób przenoszonych drogą płciową jest leczonych antybiotykami” – stwierdziła dyrektor CDPH dr Karen Smith w oświadczeniu.

„Regularne testy i terapia są bardzo istotne dla osób aktywnych intymnie, także dla tych, którzy nie mają żadnych objawów” – dodał Smith. „Wiele osób zakażonych chorobą przenoszoną drogą płciową nie wie o tym”.

Wskaźniki chorób przenoszonych drogą płciową faktycznie rosną w całym kraju od dłuższego czasu, w oparciu o amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom. O wiele ponad 2 miliony zupełnie nowych przypadków chlamydii, rzeżączki i kiły odnotowano w 2016 roku, prawdopodobnie w ostatnim roku, w którym można znaleźć dane na podstawie rozwiązania kablowego.

Informacje WebMD z HealthDay Copyright © 2013-2018 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

       

         HealthDay Reporter        

ŚRODA, 7 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Nieuleczalna, oporna na antybiotyki rzeżączka w Stanach Zjednoczonych stała się groźną możliwością, zwiększając problemy, które ludzie mogą pewnego dnia potrzebować żyć ze wszystkimi zarazkami przenoszonymi drogą płciową.

Jednak teraz jest powód do nadziei. Nowo opracowana pigułka, która jest antybiotykiem, okazała się skuteczna w leczeniu rzeżączki w bardzo wczesnych badaniach medycznych.

Naukowcy twierdzą, że zoliflodacyna okazała się skuteczna w leczeniu zakażeń rzeżączką dróg moczowych i dróg rodnych.

„Rzeżączka uodporniła się na każdy antybiotyk, jaki kiedykolwiek został zastosowany w tym celu, dlatego w tej chwili jesteśmy już na etapie ostatecznego kursu antybiotyków, których możesz użyć” – stwierdziła główna badaczka dr Stephanie Taylor, choroba zakaźna z gatunku Nowy Orlean.

„To może być naprawdę bardzo zachęcające bycie możliwym zupełnie nowym antybiotykiem” – powiedział Taylor, kierownik medyczny w Louisiana State University-CrescentCare Sexual Wellness Center.

Odpowiedzi z badań zostaną opublikowane 8 listopada marka New England Journal of Medicine.

Wskaźniki rzeżączki faktycznie znacznie wzrosły w ciągu ostatnich kilku lat w USA.

W 2017 roku w całym kraju odnotowano ponad 555,600 przypadków, co stanowi 18-procentowy wzrost w ciągu roku, jak stwierdziła wcześniej dr Susan Blank, zastępca komisarza Departamentu Ubezpieczeń Zdrowotnych i Higieny Psychicznej w Nowym Jorku. W latach 2013-2017 ceny rzeżączki wzrosły o 67%.

„Jest to infekcja, która szybko rośnie w Ameryce” – stwierdził Blank. „Nasza firma odnotowuje znaczny wzrost, który jest gwałtowny. Rzadko jest to zabójcze, ale z pewnością może mieć wpływ na jakość, na którą ma ogromny wpływ”.

Obecnie osobom cierpiącym na rzeżączkę stosuje się zastrzyk ceftriaksonu, antybiotyku, który jest skuteczny tylko w walce z zarazkami, stwierdził Taylor.

„Rozumiemy, że rzeżączka ma niesamowitą zdolność przeciwdziałania antybiotykom” – stwierdził Blank. „Tam, gdzie obecnie znajduje się nasza firma, nieuleczalna rzeżączka jest rzeczywiście możliwa”.

Nieleczona rzeżączka może powodować bezpłodność u osób, także stany zapalne miednicy, macierzyństwo pozamaciczne i niszczące choroby stawów. Niemowlęta narażone na rzeżączkę przez zakażone matki mogą zostać ślepe.

„Rzeżączka znacznie ułatwia także przenoszenie choroby HIV między kochankami stosunku płciowego” – stwierdził Blank, który napisał artykuł redakcyjny dotyczący nowego procesu.

W tym badaniu klinicznym 141 osób zoliflodacyna okazała się prawie tak samo skuteczna jak ceftriakson.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

ŚRODA, 4 kwietnia 2018 r. (HealthDay News) – Amerykanie powinni spodziewać się, że superodporny, podobny do tego, który występuje w Wielkiej Brytanii, szybko osiągnie te brzegi, stwierdzają specjaliści od odnowy biologicznej.

Wcześniej w tym roku lekarze zdiagnozowali faceta w Anglii, u którego wystąpiła rzeżączka, której nie można wyleczyć, powszechnie stosowanej przeciwko bakteriom przenoszonym drogą płciową.

Było to szokujące dla ludzi, ale nie nieprzewidziane dla tych, którzy są w uznaniu, stwierdzili urzędnicy ds.

„Rozwój rzeżączki jest zdecydowanie procesem nieubłaganym” – stwierdził dr Edward Hook, specjalista od zakażeń zakaźnych na Uniwersytecie Alabama w Birmingham. „Zaczęło się zaraz po antybiotykach, które po raz pierwszy stosowano w leczeniu rzeżączki, i od tamtej pory postępuje. Jest nowoczesny i dość przewidywalny”.

– O ile nie zostaną opracowane zupełnie nowe antybiotyki przeciwko rzeżączce lub być może wyprodukowana szczepionka, większość tych ostrych przypadków zacznie się pojawiać w Stanach Zjednoczonych – stwierdził Hook.

Dr Bruce Farber zgodził się. Mógłby być głównym powodem chorób zakaźnych w North Shore University Hospital w Manhasset w stanie Nowy Jork, a także w klinice dłuższej wyspy żydowskiej w New Hyde Park w stanie Nowy Jork.

„Odporna rzeżączka występuje obecnie w całych Stanach Zjednoczonych” – stwierdził Farber. „Być może nie jest to stres, o którym właśnie dowiedziałeś się z Wielkiej Brytanii, co jest niezwykłe, ale ogólnie rzecz biorąc, takie przypadki mają miejsce”.

Rzeżączka, nazywana również „klaśnięciem”, należy do najbardziej globalnych.

Zgodnie z rokiem Światowej Organizacji Zdrowia, infekuje około 78 milionów osób na całym świecie.

W Stanach Zjednoczonych wzrasta rzeżączka, skacząc o prawie 19 procent w 2016 roku w porównaniu z poprzednim, według roku Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Dr Amesh Adalja jest tak naprawdę naukowcem, który jest starszym rangą w Johns Hopkins Center for wellness w Baltimore. „Częstość występowania rzeżączki rośnie i jest zwykle związana z niebezpiecznymi zachowaniami seksualnymi, a te odporne szczepy mogą wkroczyć na drogę epidemii rzeżączki w Stanach Zjednoczonych” – stwierdził.

„Wysoce rzeżączka, która jest odporna na antybiotyki i jest najpilniejszym zagrożeniem infekcyjnym, z jakim mamy do czynienia. Oto prawdziwa szansa, że ​​klinicyści doświadczą nieuleczalnych szczepów zarazków” – ostrzegł Adalja.

Serena Gordon

HealthDay Reporter

PIĄTEK, 9 listopada 2018 r. (HealthDay News) – Ruch #MeToo dał wielu Amerykanom wgląd w nieznany im świat, który mógł sprawić, że wielu zastanawiało się: „tylko co oni sobie myśleli?”.

Tak się składa, że ​​może wcale nie musieli dużo myśleć. Nowe badania pokazują, że prawie 9 procent osób w Stanach Zjednoczonych odczuwa stres z powodu problemów z radzeniem sobie z uczuciami, które są popędami i zachowaniami seksualnymi.

Jednak przestrzeń między płciami okazała się naprawdę niewielka: po prostu ponad 10% mężczyzn wykazywało kompulsywne zachowania o charakterze seksualnym w porównaniu z 7% kobiet.

„Historycznie uważano, że kompulsywne zachowania, które są seksualne głównie u mężczyzn. Ale kobiety mogą również pokazywać, że mają problemy z radzeniem sobie z popędami, które są zachowaniami seksualnymi” – stwierdziła autorka badań Janna Dickenson. Ta kobieta jest stażystką, która jest doktorantem na University of Minnesota w Minneapolis.

Dickenson wyjaśnił, że takie nawyki mogą się często różnić. „Niektóre osoby mogą bardzo się masturbować, dlatego wyjaśniła, dodając, że zachowania seksualne stają się problemem, gdy wpływają na twoje życie w sposób, który jest destrukcyjny, ponieważ przeszkadza w zdolności do pracy, lub ktoś może płacić za seks tak bardzo, że szkodzi finansowo.

Czy to zatem oznacza, że ​​ludzie tacy jak hollywoodzki potentat Harvey Weinstein powinni być usprawiedliwieni za anormalne i potencjalnie przestępcze zachowanie?

„Kiedy ktoś napotyka problem i istnieje kategoria dla tego problemu, nie oznacza to, że usprawiedliwia to zachowanie. [W takich przypadkach] istnieje łącze między hiperseksualnością a brakiem zgody na tę witrynę, jednak jest to kilka problemów które są oddzielne, może być trudno odrzucić na bok ”- wyjaśnił Dickenson.

Michael Klein ze szpitala Gracie Square Hospital w Nowym Jorku stwierdził, że trudno jest omawiać konkretne przypadki, ale „jest możliwe, że te głośne przypadki odzwierciedlają typy kompulsywnych zachowań, które są seksualne. Ale można to lepiej wyjaśnić czymś innym , jak na przykład czerpanie korzyści z naładowanej dynamiki mocy w kontekście jakiegoś innego stanu [psychologicznego] lub dowolnej mieszanki aspektów ”.

eksperci faktycznie bardzo długo debatowali, czy jest to z pewnością zaburzenie rzeczywiste, czy też impulsowe. Typowe dla problematycznych zachowań, które są seksualne, niezależnie od ich kategoryzacji, są znaczne problemy z zarządzaniem intymnymi emocjami, popędami i zachowaniami do etapu, w którym powoduje stres i niepełnosprawność.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 5 grudnia 2016 r. (HealthDay News) – Brazylijskie woskowanie bikini i porównywalne rodzaje pielęgnacji indywidualnej mogą być niezwykle popularne, niemniej jednak wiąże się to z podwyższonym ryzykiem nabycia zupełnie nowych produktów.

Badanie wykazało, że osoby regularnie pielęgnujące zamki łonowe są od 3 do 4 razy prawie na pewno zarażone infekcją przenoszoną drogą płciową, taką jak na przykład wirus brodawczaka ludzkiego () lub.

„Pielęgnacja wiąże się z podwyższonym ryzykiem, które jest zgłaszane przez samych siebie, a także w przypadku osób, które często czyścą lub usuwają wszystkie swoje loki, związek jest również większy” – stwierdził główny badacz dr Charles Osterberg. Jest profesorem, który jest asystentem i chirurgiem podczas zajęć zdrowotnych University of Texas Dell w Austin.

Niemniej jednak badanie nie wykazało związku przyczynowo-skutkowego, który jest bezpośredni między pielęgnacją łonową a infekcjami przenoszonymi drogą płciową, a jedynie wykazano związek między tymi aspektami.

Strzyżenie i redukcja włosów łonowych stało się coraz bardziej popularne na całym świecie, ponieważ opinia publiczna faktycznie zmieniła postrzeganie części ludzkiego ciała w czystości i atrakcyjności, stwierdził Osterberg.

Aby sprawdzić, czy to uwodzenie może mieć jakikolwiek związek z infekcjami przenoszonymi drogą płciową, Osterberg i ich rówieśnicy przeprowadzili ankietę w 7580 Stanach Zjednoczonych.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: